Mechanika samochodowa Poznań

mechanika samochodowa Poznań

Zakres usług serwisu samochodowego:

  • PRZEGLĄDY OKRESOWE POJAZDÓW
  • WYMIANA TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH
  • WYMIANA AMORTYZATORÓW
  • NAPRAWA ZAWIESZEŃ
Naprawiamy i serwisujemy wszystkie marki samochodów osobowych.

Amortyzatory

amortyzatory samochodowe

Uwaga sprawne amortyzatory decydują o bezpieczeństwie jazdy. Należy pamiętać ,że tylko sprawne amortyzatory są podstawą do nie zakłóconego działania Systemów: ABS , ESP, ASP itd. Najważniejsze zalety sprawnych amortyzatorów to : - bezpieczeństwo jazdy. -komfort jazdy. -optymalna przyczepność kół do nawierzchni i sprawne działanie ABS, ASP, ESP itd. W naszej firmie attb serwis dostępny jest TEST stopnia zużycia i zakresie sprawności Amortyzatorów w twoim samochodzie.(możliwość wydruku pomiaru ) Firma attb wykonuje ustawienie geometri kół na wysokiej klasy nowoczesnym sprzęcie HWA G-18 i to gwarantuje wysoką jakośc tej usługi i zadowolenie właściciela samochodu.

Płyn hamulcowy - sprawdź jego stan, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo

Czy wiesz że w samochodach wyposażonych w systemem ABS płyn hamulcowy należy wymieniać co 2 lata a pozostałych co 3 lata. Płyn hamulcowy chłonie wilgoć a to powoduje wzrost zawartości wody, która gwałtownie pogarsza skuteczne hamowanie. Zapraszamy na bezpłatną kontrolę płynu hamulcowego w twoim samochodzie.

Sprawdź samochód zanim go kupisz

wymiana oleju poznań

Sprawdz auto używanie. Warto sprawdzić używane auto przed kupnem cena to tylko 99 zł za to będziesz wiedział co kupujesz.